IRESOFTÍ VÝBĚRKO

Ahoj, jsem Renata, HR manažerka v IRESOFTu, a budu tvojí průvodkyní výběrovým řízením. Budeme se pravidelně potkávat na pohovorech a komunikovat ohledně dalšího postupu ve výběrovém řízení. Pokud ti něco nebude jasné, budeš potřebovat něco vysvětlit, klidně mi zavolej nebo napiš.

Těším se na setkání s tebou.

Kontakty na mě:

Renata Balíková, T: M: +420 702 244 418, E: balikova@iresoft.cz

Co tě čeká a na co se  můžeš těšit? 

I my v IRESOFTu jsme museli v souvislosti s COVIDEM přijmout při hledání nových iresofťáků některá opatření, abychom ochránili nejen sebe, ale i tebe. Jaká to jsou?

  1. První kola našeho setkání probíhají v době omezení online prostřednictvím aplikace ZOOM nebo TEAMS. Přizpůsobíme se ti podle toho, s čím máš zkušenost. Domluvíme se na čase, na mail ti přijde odkaz na schůzku, který otevřeš a na pohovor se připojíš. Je to jednoduché.
  2. Pokud jsi v prvním kole úspěšný/úspěšná, domluvíme se spolu na zpracování úkolu a na druhé setkání. Svůj výsledek nám odprezentuješ také online. Nemusíš být nervózní, že se kvůli technice něco nepovede. Operativně vše vyřešíme.
  3. Nechceme tě ochudit o setkání s týmem ani prohlídku našich kanceláří. Domluvíme se a podle tvých i našich aktuálních možností, aby ses mohl/a s budoucími kolegy potkat i nahlédnout do IRESOFTu.
  4. Setkání s Jirkou, s naším šéfem, který má definitivní slovo, jestli se staneš nebo nestaneš novým iresofťákem, proběhne také online.
  5. Nábor jako zážitek v době covidu? No jasňačka! Máme pro tebe připraveno spoustu překvapení a i když se nemůžeme potkat osobně, užijeme si to.

Chceš se ještě na něco zeptat? Využij možnost získat více informací ještě předtím, než se k nám přihlásíš. Každou středu jsme tu v čase od 12 do 13 hod. online pro tebe. Stačí se v uvedeném čase přihlásit na tento odkaz: